Jak zdobyć darmowe V-dolce? [Sprawdzone metody 2020]

jak zdobyć darmowe v dolce

Zdobywaj punkty w serwisie dogry.pl i zmieniaj na darmowe V-dolce.

Bezpieczny, a co najważniejsze darmowy sposób na zwiększenie waluty w grze Fortnite.

V-dolce to inaczej waluta, której używa się w grze Fortnite. Aby jednak je zdobyć, trzeba wiedzieć, jak to zrobić. Dla wielu jest to zagadką, ale osoby zaprawione w grach doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak uzyskać darmowe V-dolce.

Fortnite to gra z gatunku battle royale. Jej akcja jest umiejscowiona w wielkiej bitwie na dużej, niemal nieskończonej mapie. Istnieje możliwość wzięcia udziału w rozgrywkach pojedynczo, bądź też w grupach, w których udział może wziąć od dwóch do czterech osób. Gracze mają przede wszystkim za zadanie eliminować lub unikać innych graczy tak długo, aż na mapie nie pozostanie jeden zwycięzca albo grupa zwycięzców. Fortnite przede wszystkim wymaga interakcji poprzez stopniowe zmniejszanie „bezpiecznej” strefy. Wyjście poza nią doprowadza bowiem do straty zdrowia, a nawet śmierci postaci. Gracze, chcąc uzyskać przewagę nad rywalami, muszą poszukiwać broni oraz różnorodnych przedmiotów, które są schowane po całej mapie. Istnieje możliwość niszczenia różnych obiektów oraz budowania nowych. Można również kupować wspomniane przedmioty, ale do tego potrzebne są właśnie wspomniane V dolce. Co ciekawe, użytkownicy mogą grać ze sobą na tej samej mapie z różnych platform, to jest z komputera, konsoli albo urządzeń mobilnych.

Darmowe V-dolce do Fortnite

Wiele osób zastanawia się, jak uzyskać V-dolce za darmo. Dla graczy Fortnite jest to niezwykle ważne, ponieważ walutę tę można użyć między innymi do zakupu różnych przedmiotów, takich jak na przykład emotki, kilofy, malowania, karnety bojowe czy stroje. Wielu graczy szuka sposobów, aby zdobyć je za darmo, ponieważ za wirtualne punkty trzeba zapłacić prawdziwymi pieniędzmi. Nic więc dziwnego, że sporo osób stara się tego uniknąć i szuka metod na darmowe uzyskanie waluty do gry. Wbrew pozorom, zdobycie jej jest bardzo proste. Wystarczy tylko rozeznać się w tym temacie odpowiednio, a następnie… przystąpić do zdobywania darmowych V-dolców.

Jak uzyskać darmowe V-dolce?

Fortnite to gra, która zdołała przyciągnąć już przed ekrany ponad 40 milionów graczy na całym świecie. W chwili obecnej jest to najpopularniejsza gra w historii. Jej markę niejednokrotnie porównuje się do między innymi CS:GO oraz Call of Duty. Nie trzeba więc długo domyślać się, że wiele osób skłoniło to do stworzenia hacków, między innymi takich, które pozwalają zyskać V-dolce za darmo. Wszak inwestowanie w kolejne bitwy wymaga sporych nakładów finansowych, nie tylko wirtualnych. Sposobów więc jest sporo. Wśród nich można znaleźć chociażby generator do V-dolców.

Wielu graczy doskonale wie, że zdobycie punktów za darmo jest możliwe przede wszystkim w trakcie wykonywania misji w Ratowaniu Świata. Do tego niezbędny jest jedna osobny tryb, a na jego podstawową edycję trzeba wydać około 130 złotych. Można oczywiście czekać na przeceny, ale te nie zdarzają się zbyt często. Warto więc pomyśleć nad innymi sposobami, które pozwolą zdobyć darmowe V-dolce.

Równocześnie warto wspomnieć o tym, że w grze dostępne są dwa rodzaje karnetów – darmowy i premium. Darmowy pozwala na zarabianie niewielkiej ilości punktów, a drugi jest płatny. Są jednak inne sposoby…

Zdobywaj punkty w serwisie dogry.pl i zmieniaj na darmowe V-dolce.

Bezpieczny, a co najważniejsze darmowy sposób na zwiększenie waluty w grze Fortnite.

 

DoGry.pl

dogryPo pierwsze, z całą pewnością warto zwrócić uwagę na stronę internetową dogry.pl. To w głównej mierze sposób na połączenie przyjemnego z pożytecznym. Jak to działa? Otóż, wystarczy zarejestrować się na portalu, a następnie… przystąpić do grania! Za granie użytkownicy otrzymują punkty. Można je także zdobyć poprzez robienie zadań na stronie dogry.pl albo na serwisach partnerów.

Po uzbieraniu odpowiedniej liczby punktów można je wymienić na skiny, pełne wersje gier, a przede wszystkim na darmowe V-dolce do Fortnite.

Wyzwania w grze

Ciekawym sposobem są wyzwania w grze. Gracze mogą polować na tak zwane skórki, które je w sobie zawierają. Zwykle zadania są bardzo proste i bez trudu można je wykonać. Oprócz tego, wypełnienie ich zwraca zakup, a przy okazji jest to ciekawy i przyjemny sposób na zgarnięcie dodatkowych punktów albo częściowego zwrotu zakupu skina.

Turnieje społecznościowe

Kolejnym sposobem na zdobycie V-dolce za darmo są organizowane turnieje społecznościowe. Na oficjalnym discordzie Fortnite PL są dostępne co jakiś czas. Z ich pomocą istnieje możliwość zgarnięcia dodatkowych punktów – zwycięzcy mogą liczyć na zdobycie nawet 1650 V-dolców, a to oznacza, że dość dużo. To jednak jest metoda dla osób, które czują się silne w tej grze i wiedzą, że mają jakieś szanse na triumf.

Promocje w ramach współpracy

Zdarzają się często także różne współprace z międzynarodowymi firmami. Wśród nich można znaleźć chociażby markę Samsung. W ramach premiery nowych modeli telefonów zawsze pojawiają się promocje właśnie. Wówczas gracze mogą liczyć na zdobycie dodatkowych V-dolców za darmo. No, prawie. Ponieważ, aby je zdobyć, niezbędny jest zakup nowego smartfona tej marki, a jak wiadomo – nie należą one do zbyt tanich. Można jednak także stale przeglądać promocje Fortnite. Często znajdują się w nich bowiem okazje, które kwalifikują nasz obecny sprzęt.

Generator V-dolce

Jeśli chodzi o grę Fortnite V-dolce generator to kolejny sposób na zdobycie darmowych punktów. Jest to sposób niecodzienny, ale pozwalający na łatwą „kasę”. Co więcej, posiadają one także niejednokrotnie kody do V-dolce właśnie.

Generatorów do V-dolce jest sporo, ale ich zastosowanie nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Przede wszystkim należy uważać na to, aby nie trafić na stronę zawirusowaną, których obecnie jest takich pełno. Po drugie, generatory niejednokrotnie nie działają.

Jak kupić V-dolce?

Jak kupić V-dolce?

Jeśli ktoś nie chce stosować darmowych sposobów na V-dolce, może po prostu je kupić. Metod na to jest sporo i wśród nich wymienia się przede wszystkim sposób przelewem z banku lub też poprzez SMS.

Pierwszym krokiem jest wejście na stronę Epic Games, a następnie otwarcie panelu logowania (prawy górny róg). Krok drugi to zalogowanie się na swoje konto, a następnie przejście do panelu klienta gry Fortnite. Zainteresowani muszą wybrać opcję Sklep, a później ilość V-dolców, jaką chcą kupić. Kolejnym etapem jest potwierdzenie zakupu i wybory sposobu płatności. Wśród nich wymienia się, jak już wcześniej wspomniano, następujące metody:

  • przelew;
  • SMS.

Po zdobyciu kodu, należy wpisać go w wyznaczonym w grze miejscu.

Reasumując, odpowiadając na pytanie dotyczące tego, jak zdobyć V-dolce za darmo, dość powiedzieć, że metod jest sporo. Mimo to, istnieje jedna, najbardziej bezpieczna, która pozwala na cieszenie się z bezpłatnych punktów. Jest to wspomniany wcześniej portal DoGry.pl, który umożliwia połączenie grania ze zdobywaniem V-dolców.

Warto więc zdecydować się na zdobycie V-dolce za darmo. Skiny do Fortnite to niemal temat rzeka, a zdecydowanie się na kilka z nich jest naprawdę trudne. Zainteresowani mogą również więcej poczytać na temat tego, jak zdobyć darmowe V-dolce na stronie internetowej gryinfo.pl. Dostępne są tam również opisy innych gier i ich fabuł, dzięki czemu istnieje możliwość poznania ich z bliska, a nawet wybrania tej, która najbardziej nam odpowiada.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *