Jak uzyskać darmowe Riot Points? Kilka sprawdzonych sposobów

sprawdzone sposoby na darmowe riot points

Riot Points są wirtualną walutą używaną w grze typu free-to-play, jaką jest League of Legends. Umożliwiają one kupienie atrakcyjnej zawartości, której nie można uzyskać w sposób darmowy – skórek postaci i totemów, ikon, dopalaczy zdobywanego doświadczenia czy okazjonalnych pakietów. Niestety, ceny Riot Points nie należą do najniższych i potrafią nieźle odbić się na portfelu, szczególnie jeśli ktoś ma wrodzoną słabość do robienia zakupów niekontrolując stanu konta. Chcac uprzyjemnić graczom rozrywkę, podpowiadamy, jak zdobyć Riot Points za darmo.

Riot Points za darmo dzięki Dogry.pl

Darmowe Riot Points możemy uzyskać dzięki serwisowi Dogry.pl. Jest to portal pozwalający na zbieranie punktów za najróżniejsze aktywności – od samego codziennego logowania, oglądania trailerów gier, oceniania screenów, poprzez wypełnianie określonych zadań w grach on-line, pobieranie aplikacji i zapraszanie znajomych, aż po ankietowanie i korzystanie z usług partnerów współpracujących z Dogry.pl. Oczywiście, punkty te można też dodatkowo nabyć metodą zakupu, ale zdecydowanie nie w tym rzecz – bo tego właśnie chcemy uniknąć. Jednak konsekwentnie zbierając je poprzez wykonywanie określonych czynności, po jakimś czasie możemy dorobić się pokaźnej sumki, która pozwoli nam wymienić je na wirtualną walutę do gry League of Legends, Riot Points – bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów, całkowicie zgodnie z jej regulaminem!

Riot Points za darmo dzięki Dogry.pl

Generator Riot Point

W Internecie możemy natknąć się na oferty podpowiadające, jak zdobyć Riot Points w League of Legends za pośrednictwem takiego oprogramowania jak Riot Points Generator. Jest to prosta aplikacja, którą pobieramy na swój dysk i za jej pośrednictwem, wpisując swój login, wybierając serwer i określając ilość pożądanych RP, po prostu doładowujemy swój wirtualny portfel w grze. Sposób wydaje się być banalnie prosty, jest jednak – jak można się tego spodziewać – obarczony dużym ryzykiem, ponieważ jest to działanie niezgodne z regulaminem gry i twórcy gry intensywnie rozdają za nie blokady kont.

Ponadto, programy typu Riot Points Generator 2020, ze względu na swoją popularność wśród zwolenników dróg na skróty – niekoniecznie przepisowych – bardzo często wykorzystywane są przez hackerów, którzy stosują niedziałający generator dodając do niego różnego typu złośliwe oprogramowanie, które może narobić niemałych szkód w naszym komputerze lub wykraść ważne dane. Zdecydowanie lepszą metodą jest skorzystanie z serwisu Dogry.pl, który umożliwi otrzymanie waluty za darmo, w pełni bezpiecznie, bez narażania się na otrzymanie bana i inne przykre konsekwencje.

Jak kupić Riot Points w LoL’u?

Ze względu na ciągle niesłabnącą popularność Riot Points, cena ich kupna również pozostaje niezmienna i nie zanosi się na to, by miała zmaleć. Istnieją trzy sposoby tradycyjnego ich nabycia. Pierwszą z nich jest kupno specjalnych kart pre-paid wykorzystywanych zwykle właśnie do doładowywania wirtualnych walut jak Riot Points – paysafecard. Niegdyś dostępne w niewielu punktach, głównie w dużych polskich miastach, dziś natomiast są do kupienia praktycznie wszędzie. Ich niewątpliwą zaletą jest brak konieczności posiadania konta bankowego i podawania danych osobowych.

Drugą możliwością jest zakup Riot Points za SMS – jest to jednak rozwiązanie mało opłacalne, ponieważ przelicznik otrzymywanych RP za jedną złotówkę jest znacznie mniej korzystny niż w przypadku nabycia ich innymi drogami. Dzieje się tak z powodu zmian kursów walut i opłat pobieranych przez pośredników, czego niestety nie sposób ominąć. Trzecią i ostatnią opcją jest wykonanie tradycyjnego przelewu internetowego, przy którym stosunek RP za 1 zł jest taki sam w przypadku paysafecard. Jest to zabieg zdecydowanie najwygodniejszy i najszybszy, wymaga jednak posiadania konta bankowego. Po co jednak stosować którykolwiek z tych środków, skoro podpowiadamy, jak zdobyć Riot Points za darmo i bez ruszania się z domu?

Jak kupić Riot Points w LoL'u?

Przelew lub paysafecard

 • 310 RP za 10 zł,
 • 620 RP (+50 dodatkowych) za 20 zł,
 • 1550 RP (+270 dodatkowych) za 50 zł,
 • 3100 RP (+590 dodatkowych) za 100 zł,
 • 4650 RP (+980 dodatkowych) za 150 zł,
 • 9300 RP (+2020 dodatkowych) za 300 zł.

Riot Points za SMS

 • 195 RP za 14,76 zł,
 • 430 RP za 30,75 zł,
 • 1035 RP za 73,80 zł,
 • 2200 RP za 153,75 z,
 • 4435 RP za 307,50 zł.

Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że ten sposób wiąże się z absolutnym brakiem jakiejkolwiek premii. Serwis dogry.pl stwarza przed nami dwie możliwości – zdobyte punkty możemy albo wymienić bezpośrednio na walutę do LoL Riot Points, albo w pierwszej kolejności pozyskać kod z karty paysafecard i doładować konto przy jej użyciu. W przypadku pierwszego rozwiązania, możemy zamienić 3119 pkt. na 670 RP lub 7799 pkt. na 1820 RP, a jeśli chcemy zdecydować się na drugie – 3119 pkt. za PSC 20 zł, 4699 pkt. za 30 zł, 7799 pkt. za 50 zł i 15599 pkt. za PSC o wartości 100 zł.

Wykonując proste kalkulacje można łatwo określić, że wybór sposobu nie ma znaczenia, ponieważ niezależnie od niego, otrzymamy w przeliczeniu tyle samo punktów.

Kilka słów od redakcji

Jeśli nie chcesz niepotrzebnie wydawać ciężko zarobionych pieniędzy i szukasz sposobu na pozyskanie darmowych RP, ten przedstawiony przez nas jest najlepszym z możliwych – sprawdzony przez tysiące innych zadowolonych użytkowników portalu Dogry.pl, w 100% wypłacalny i bezpieczny.

Jeżeli grasz w Fortnite Battle Royal i poszukujesz odpowiedzi na pytanie, jak zdobyć V-dolce, nie musisz już dłużej szukać – serwis oferuje również walutę premium do tej gry, w cenie 6239 pkt. za 1000 V-dolców, a nic nie stoi też na przeszkodzie, aby kupić inną ilość za pośrednictwem paysafecard. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak życzyć Ci cierpliwości przy gromadzeniu kolejnych punktów i satysfakcji z zakupu upragnionej dodatkowej zawartości gry, nie wydając ani grosza! Zapraszamy także do zerknięcia na nasze recenzje gier komputerowych, gdzie dzielimy się przemyśleniami i opiniami na temat zarówno tych nowych, jak i trochę starszych tytułów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *